Węże i złącza klimatyzacyjne

Oferujemy węże klimatyzacyjne wykonane z różnego rodzaju gumy i tworzyw przystosowanych do czynników chłodniczych (np. freon) używanych w klimatyzacji samochodowej oraz w chłodnictwie przemysłowym. Do węży oferujemy duży wybór okuć i końcówek pasujących do danego urządzenia.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu węży dla rozmaitych zastosowań. Nasze kwalifikacje pozwalają nam na szybkie i profesjonalne wykonywanie węży klimatyzacyjnych. Dbamy, aby nasze usługi były realizowany najszybciej jak to tylko możliwe.

Firma TOMEX znajduje się w miejscowości Wolbrom w województwie małopolskim. Oferujemy nasze usługi przede wszystkim w miastach Olkusz, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Kraków, Myszków, Zawiercie, Szczekociny, Jędrzejów, Miechów, Janów, Wodzisław, Słomniki, Trzebinia, Chrzanów.

Złącza klimatyzacyjne – Okucia klimatyzacyjne

Oferowane węże przystosowujemy do wymagań, wyposażając je w złącza klimatyzacyjne dostosowane do marki pojazdu lub maszyny chłodzącej. W zależności od modelu i zastosowanego złącza jesteśmy w stanie dobrać lub doradzić najlepsze rozwiazanie.

Staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony, pod względem świadczonych usług, a także zakresu naszej oferty. Jeśli mają Państwo pytania, to z przyjemnością doradzimy przy wyborze węży i złączy klimatyzacyjnych.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym biurem.