Węże hydrauliczne i ciśnieniowe – Zakuwanie węży

Firma TOMEX zaprasza do skorzystania z oferty – zakuwanie węży hydraulicznych i ciśnieniowych. Nasze usługi spełniają najwyższe standardy. Dbamy o zadowolenie i satysfakcje z wykonanej usługi. Zakuwamy węze do różnego rodzaju maszyn: rolniczych, drogowych, budowlanych, transportowych, wózków widłowych, układów wspomagania i smarowania.

Posiadamy doświadczenie oraz wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu działamy szybko i profesjonalnie. Dbamy, aby nasze usługi były realizowany najszybciej jak to tylko możliwe.

Siedziba firmy TOMEX mieści się w miejscowości Wolbrom (woj. małopolskie). Działamy w promieniu 50 km – 60 km (Olkusz, Zawiercie, Szczekociny, Jędrzejów, Miechów, Janów, Wodzisław, Słomniki, Trzebinia, Chrzanów, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Kraków, Myszków)

Zakuwanie węży

Węże hydrauliczne i ciśnieniowe – Sprzedaż

Firma TOMEX zajmuje się również sprzedażą węży hydraulicznych i ciśnieniowych. Oferujemy węże funkcjonalne i wytrzymałe, doskonałe do zastosowań przemysłowych. Węże hydrauliczne i ciśnieniowe charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i technik produkcji. Dostępne w sprzedaży węże w zależności od typu i modelu, przeznaczone są do roztworów wodnych, płynów hydraulicznych i wody.

W sprzedaży również złącza do instalacji wodnych, złącza do sprężonego powietrza oraz złącza do tynkowania i piaskowania.

 

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, pod względem świadczonych usług oraz oferowanych produktów. W razie wątpliwości udzielamy porad technicznych.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym biurem.